KARİMDER Yeni yapılanma süreci

08 Ekim 2019 Salı

KARTİMDER'den
KARİMDER  Yeni yapılanma süreci

BAŞKAN

Serdar ARİF BAYRAMKAYA 

 

KARTİMDER adına yapmış olduğumuz çalışmalarımızı Sosyal Medya’ya aktarılması adına yerel ve ulusal medya gündemine gerekli ilgiyi göstermekteyiz. Derneğimizin duyulması; yapmış olduğumuz faaliyetlerin ve etkinliklerin sizler tarafından bilinmesi ve takdir edilmesi bizler için çok önemli. Bu sebepten dolayı KARTİMDER çalışmalarına hız kazandırdı. Karadeniz yapılanmalara başlamış olup çeşitli çalışmalar yürütmek için yeni projelere başlamış bulunmaktayız.
Mimarlar odası, İnşaat mühendisleri odası ve Makina mühendisleri odası ile birlikte iş birliği kurarak Meslek edinme kursları, eğitim çalışmaları ve seminer çalışmaları yürütmekteyiz.
Sektörümüzde ki iş hukuku iş sağlığı gibi temel eğitimler bizim için çok önemli olmakla beraber bu yönde de çalışmalarımızı sonuna kadar sizlerle sürdüreceğiz.
Hep birlikte akıl ve fikir ortaklığı ile yeni yapılanmamızda toplantılar, kahvaltılar, yemekler, seminerler, eğitimler düzenleyerek çok büyük yol kat edeceğimizi biliyoruz.
Bunun en büyük yolu da iletişimden geçiyor. Sizlere iletişim halinde olmak ve etkinliklerimizi hızlı bir şeklide aktarmak adına internet sitemizi bundan sonraki yıllarda güncel tutmak adına arzunuzdayız. Bugünden sonra internet sitemizi güncel olarak takip edip sistemimize e-mail yoluyla üye olarak etkinlik ve diğer faaliyetlerden haberdar olabilirsiniz.
HABER HAKKINDA YORUMLAR
KARTİMDER Kurucu Üyesidir.